Styret

Leder
Medlem Høvedsmannsrådet
Ole Harald Flåten
ole.harald@sagaoseberg.no
915 83 585
Nestleder

Nina Killie Øydvin
ninakillie@hotmail.com
413 36 596

Nina_MotorSaga
Sekretær Per Wold
pe-ewold@online.no
920 42 654
Styremedlem Petter Juel Roberg
pjroberg@online.no
928 95 631
 petter-J-R
Kasserer Arne Hesselberg
arne.hesselberg@sf-nett.no
915 39 558
 ArneH
Styremedlem Kim Arne Svingen
kim.svingen@gmail.com
982 89 443
Kim Arne Svingen
Leder Høvedsmannsråd
(møter i styret)
Lars Bill
lars.bill@visma.com
982 89 418
Medlem Høvedsmannsråd Steinar Lillås
steinar.lillas@gmail.com
456 32 900
 Medlem Høvedsmannsrådet Annette Bischoff
Annette.bischoff@usn.no
971 77 203
 Annette Bischoff

 

Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Hopp til verktøylinje